Творчыя работы наведвальнікаў музея

Творчасць не ведае межаў!

Днямі ў Музеі беларускага кнігадрукавання скончыла працу выстава "Першае чытанне для дзетак беларусаў" (да 400-годдзя першага буквара). Наведвальнікі рознага ўзросту з розных краін свету змаглі паўдзельнічаць у стварэнні "Новага буквара". Асобныя работы прадстаўлены ніжэй.

Поўную падборку можна паглядзець тут і на афіцыйнай старонцы музея ВКонтакте.

Творчыя работы наведвальнікаў музея. Музей беларускага кнігадрукавання. Полацк. 2018.